SIMPLIFYING MATTERS

x
Info centre

info centre

Search

Publications

 • VIEŠIEJI PIRKIMAI: KOKYBĘ PAMATUOTI NELENGVA, BET VERTA

  Naujoji viešųjų pirkimų politika skleidžia aiškią žinią verslui: „Sudie, mažiausia kaina, būk pasveikintas, naudingiausias pasiūlyme“.

  read more
 • SKOLA MUITINEI: AR JI IŠNYKSTA SULAIKIUS IR KONFISKAVUS NETEISĖTAI ĮVEŽTAS PREKES?

  2016 m. gegužės 1 d. įsigaliojo naujas Europos Sąjungos muitinės kodeksas. Palyginti su iki jo galiojusiu Bendrijos muitinės kodeksu, naujajame numatyta daugiau aplinkybių, kurioms esant išnyksta skola muitinei už neteisėtai įvežtas prekes.

  read more
 • LIETUVOS BENDROVĖS REIKALAUJAMA SUMOKĖTI AKCIZĄ UŽ PRISTATYTAS AKCIZINES PREKES

  Lietuvos bendrovė pateko į kuriozinę situaciją: gavusi užsakymą pristatyti akcizines prekes (alkoholinius gėrimus) iš akcizais apmokestinamo sandėlio Lietuvoje į atitinkamą sandėlį Slovėnijoje ir atlikusi užsakymą pagal visas ES procedūras, daugiau kaip po metų sulaukė Slovėnijos institucijos reikalavimo... sumokėti pristatytų prekių akcizo mokestį.

  read more
 • KĄ REIKIA ŽINOTI IR KEISTI ĮSIGALIOJUS NAUJAJAM DARBO KODEKSUI

  Šių metų liepos 1 d. įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui (DK) pasikeitė darbo santykių reglamentavimas. Toliau pateikiame pagrindinius pakeitimus, kuriuos privalo padaryti kiekviena įmonė, ypač tos, kuriose dirba 20-50 ir daugiau darbuotojų, kad tenkintų naujojo DK reikalavimus.

  read more
more publications