SIMPLIFYING MATTERS

x
Info career

info centre

"MAGNUSSON IR PARTNERIAI" TOLIAU STIPRINA KOMPETENCIJAS - KOMANDOJE DAR DVI NAUJOS PARTNERĖS

2019-01-02

2019 metus kontora pradeda toliau stiprindama komandos gretas – dvi ilgametės kontoros advokatės, Eglė Akelė ir Dalia Stakvilevičiūtė, nuo š. m. sausio 1 dienos tapo kontoros partnerėmis.

„Dar praėjusių metų pabaigoje pradėtą strateginį vidinį komandos augimą tęsiame naujų partnerių paskyrimu. Vienas pagrindinių verslo tikslų šiemet – įtvirtinti pagrindines profesinių kompetencijų sritis, kuriose turime didžiausią konkurencinį pranašumą. Mums taip pat svarbu, jog itin gerus veiklos rezultatus demonstruojantys darbuotojai jaustųsi motyvuoti ir būtų įgalinti kontorą vystyti drauge: ieškoti geriausiai klientų interesus atstovaujančių sprendimų, kurti naujo standarto konsultavimo priemones. Abi advokatės yra itin patyrusios savo sričių profesionalės, tad tikiu, kad tai leis dar sėkmingiau atstovauti klientus“, – komandos augimą komentuoja Ligita Ramanauskaitė, kontoros vadovaujanti partnerė Lietuvoje.

Dalia Stakvilevičiūtė – daugiau nei 15 metų patirtį turinti ir rinkoje itin vertinama nekilnojamojo turto ir viešųjų pirkimų teisės profesionalė. Advokatė yra sukaupusi išskirtinę profesinę patirtį konsultuodama Lietuvos ir užsienio klientus įvairiais viešųjų pirkimų teisės klausimais bei atstovaudama juos teisminiuose ginčuose dėl žemės, teritorijų planavimo, projektavimo ir statybų, aplinkosaugos, viešųjų pirkimų klausimų. Dalios profesiniai sugebėjimai vertinami ne tik verslo klientų, bet ir kontoros partnerių – 2018 m. pab. Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija advokatei skyrė „Profesijos riterio“ nominaciją už puikius veiklos rezultatus, novatorišką požiūrį bei aukštus profesinės etikos standartus. Klientai išskiria advokatę dėl jos kritinio, į sprendimus orientuoto mąstymo, padedančio rasti geriausias teisines išeitis jų verslui.

Eglė Akelė yra viena labiausiai rinkoje vertinamų komercinių ginčų ir mokesčių teisės ekspertė, konsultuojanti Lietuvos ir užsienio bendroves ir turinti išskirtinę patirtį dirbant su mažmeninės ir didmeninės prekybos, statybos, gamybos, paslaugų, transporto ir nekilnojamo turto sektorių įmonėmis. Pastaraisiais metais advokatė sėkmingai atstovavo klientus net keliuose išskirtiniuose ginčuose su Valstybinę mokesčių inspekcija dėl paskirtų mokestinių prievolių, kurios buvo panaikintos. Klientai itin vertina Eglės kruopštų darbą ir atsakingą požiūrį į sprendžiamus klausimus bei maksimalų įsitraukimą ieškant palankiausio sprendimo kliento iškeltai užduočiai.

Other News

 • MAGNUSSON IN CHAMBERS EUROPE 2019

  Magnusson is ranked by Chambers Europe for another consecutive year.

  read more
 • MAGNUSSON SPONSORING THE WINNER OF STARTUP WORLD CUP FINLAND 2019

  Magnusson Finland is sponsoring the winner of Startup World Cup Finland 2019.

  read more
 • SHORT-TERM LEGAL CONSEQUENCES OF A 'NO-DEAL' BREXIT

  Judged on the current political situation in the UK, where the parliament is split between various Brexit models and apparently unable to form a political majority for one specific ‘soft’ Brexit model as well as on the announcements from the EU that the EU is not willing to renegotiate the draft Brexit deal, which was turned down by the Houses of Parliament, the likelihood of a hard Brexit has become higher than ever.

  read more
 • MAGNUSSON IN CHAMBERS GLOBAL 2019

  Magnusson is recognized by the Chambers Global Guide for another consecutive year.

  read more
more NEWS