SIMPLIFYING MATTERS

x
Info career

info centre

"MAGNUSSON IR PARTNERIAI" TOLIAU STIPRINA KOMPETENCIJAS - KOMANDOJE DAR DVI NAUJOS PARTNERĖS

2019-01-02

2019 metus kontora pradeda toliau stiprindama komandos gretas – dvi ilgametės kontoros advokatės, Eglė Akelė ir Dalia Stakvilevičiūtė, nuo š. m. sausio 1 dienos tapo kontoros partnerėmis.

„Dar praėjusių metų pabaigoje pradėtą strateginį vidinį komandos augimą tęsiame naujų partnerių paskyrimu. Vienas pagrindinių verslo tikslų šiemet – įtvirtinti pagrindines profesinių kompetencijų sritis, kuriose turime didžiausią konkurencinį pranašumą. Mums taip pat svarbu, jog itin gerus veiklos rezultatus demonstruojantys darbuotojai jaustųsi motyvuoti ir būtų įgalinti kontorą vystyti drauge: ieškoti geriausiai klientų interesus atstovaujančių sprendimų, kurti naujo standarto konsultavimo priemones. Abi advokatės yra itin patyrusios savo sričių profesionalės, tad tikiu, kad tai leis dar sėkmingiau atstovauti klientus“, – komandos augimą komentuoja Ligita Ramanauskaitė, kontoros vadovaujanti partnerė Lietuvoje.

Dalia Stakvilevičiūtė – daugiau nei 15 metų patirtį turinti ir rinkoje itin vertinama nekilnojamojo turto ir viešųjų pirkimų teisės profesionalė. Advokatė yra sukaupusi išskirtinę profesinę patirtį konsultuodama Lietuvos ir užsienio klientus įvairiais viešųjų pirkimų teisės klausimais bei atstovaudama juos teisminiuose ginčuose dėl žemės, teritorijų planavimo, projektavimo ir statybų, aplinkosaugos, viešųjų pirkimų klausimų. Dalios profesiniai sugebėjimai vertinami ne tik verslo klientų, bet ir kontoros partnerių – 2018 m. pab. Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija advokatei skyrė „Profesijos riterio“ nominaciją už puikius veiklos rezultatus, novatorišką požiūrį bei aukštus profesinės etikos standartus. Klientai išskiria advokatę dėl jos kritinio, į sprendimus orientuoto mąstymo, padedančio rasti geriausias teisines išeitis jų verslui.

Eglė Akelė yra viena labiausiai rinkoje vertinamų komercinių ginčų ir mokesčių teisės ekspertė, konsultuojanti Lietuvos ir užsienio bendroves ir turinti išskirtinę patirtį dirbant su mažmeninės ir didmeninės prekybos, statybos, gamybos, paslaugų, transporto ir nekilnojamo turto sektorių įmonėmis. Pastaraisiais metais advokatė sėkmingai atstovavo klientus net keliuose išskirtiniuose ginčuose su Valstybinę mokesčių inspekcija dėl paskirtų mokestinių prievolių, kurios buvo panaikintos. Klientai itin vertina Eglės kruopštų darbą ir atsakingą požiūrį į sprendžiamus klausimus bei maksimalų įsitraukimą ieškant palankiausio sprendimo kliento iškeltai užduočiai.

Other News

 • MAGNUSSON BOLSTERS ITS TURKU OFFICE IN FINLAND

  The international law firm Magnusson has appointed Attorney-at-law Jussi Rintanen as a corporate partner, effective as of 1st January 2019.

  read more
 • Magnusson Lithuania continues developing its competences with two new partners in the team

  The law firm meets 2019 by further strengthening its team as its two long-time associates Eglė Akelė and Dalia Stakvilevičiūtė make partners of the firm from 1 January.

  read more
 • MAGNUSSON ORGANIZED ITS ANNUAL SLUSH SIDE EVENT AT HARD ROCK CAFÉ IN HELSINKI ON 3 DEC 2018

  We had 15 guest speakers, who had the opportunity to present their companies and innovative business ideas.

  read more
 • MAGNUSSON LITHUANIA ADDING NEW PARTNERS TO THE TEAM

  As Magnusson Lithuania marks its 20th anniversary this year, we close this period with professional achievements of our team members: associates Rūta Didikė and Eligijus Vinckus become partners of the firm.

  read more
more NEWS